Singiel na dziś: Atalanta – Manchester City

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Typy do Singla na środę 6. dzień listopada wybraliśmy z Ligi Mistrzów. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Tradycyjnie przypominamy, że nie lubimy grać Ligi Mistrzów (co było widać wczoraj po Singlu 🙁 ). Jednak nie mamy dziś wyjścia, bo poza tymi rozgrywkami nie ma nic ciekawego do grania.

Typujemy, że Manchester City pokona Atalantę Bergamo różnicą przynajmniej dwóch bramek. Ostatnie spotkanie tych drużyn w Manchesterze zakończyło się wygraną The Citizens 5:1. Przez dwa tygodnie, które minęły od tamtego spotkania, nic się w obu zespołach nie zmieniło, więc sądzimy, że dziś ponownie Anglicy wygrają i pokryją handicap 1:0.

W ostatniej kolejce Serie A Atalanta przegrała u siebie z Cagliari 0:2. Natomiast City pokonali w swojej lidze Southampton 2:1.

Uważamy, że ekipa z Manchesteru ponownie wygra spotkanie z Atalantą i znów pokryje handicap 1:0.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Atalanta – Manchester City, typ: 2 (handicap  1:0), kurs:  2.23.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”