Singiel na dziś: Dallas Cowboys – Buffalo Bills

Typy na dziś

Typy do Singla na czwartek 28. dzień listopada wybraliśmy z NFL, czyli ligi futbolu amerykańskiego w Stanach Zjednoczonych. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Nasi stali czytelnicy wiedzą, że w Singlu nie lubimy grać również Ligi Europy, dlatego w tej sekcji przenosimy się dziś do Teksasu, a dokładniej do Arlington. Tam w Święto Dziękczynienia dojdzie do ciekawego pojedynku między miejscowymi Cowboys a Buffalo Bills.

Zdaniem bukmacherów faworytem tego starcia są gospodarze. Nie jesteśmy do końca przekonani, czy to dobry wybór z trzech powodów.

  1. Cowboys nie wygrali w tym sezonie meczu z drużyną, która miała dodatni bilans, a Bills maja na koncie osiem zwycięstw i trzy porażki.  (+ dla Bills)
  2. Ekipa z Dallas mizernie wyglądała w ostatnim meczu z Patriots, zwłaszcza w grze podaniami. A Bills mają jedną z lepszych (dokładnie trzecią) linii obronnych przeciwko passing game w całej lidze. (+ dla Bills)
  3. Po ostatnim meczu Cowboys z New England właściciel klubu Jerry Jones ostro skrytykował publicznie trenera, z którym – co już wiadomo – nie podpisze nowego kontraktu. To oczywiście sprawia, że atmosfera w drużynie siadła. (+ dla Bills)

W zawiązku z tym stawiamy dodatni handicap +9.5 pkt na Buffalo i naprawdę nie zdziwimy się jeśli to oni wygrają to spotkanie.

Happy Thanksgiving guys!

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest gotówka. 

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Dallas Cowboys – Buffalo Bills, typ: 2 (+9.5 pkt), kurs: 1.65.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”