Singiel na dziś: Dundalk – Shamrock Rovers

Typy na dziś

Typy do Singla na poniedziałek 23. dzień września wybraliśmy z irlandzkiej Premier Division. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Dundalk wygra domowe spotkanie z Shamrock Rovers, w szlagierze 31. kolejki rozgrywek w Irlandii. Dundalk jest liderem, a goście zajmują drugie miejsce w tabeli.

Mimo, że obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, to dzieli je aż dwanaście punktów. To naszym zdaniem pokazuje, że gospodarze są znacznie lepszym zespołem i dziś to w nich upatrujemy faworyta do wygrania tego spotkania.

Dundalk w tym sezonie jeszcze nie przegrał meczu na własnym stadionie. Na piętnaście pojedynków przed własną widownią wygrał aż trzynaście razy. Uważamy, że dziś ponownie odniosą zwycięstwo i umocnią się na pozycji lidera.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Dundalk – Shamrock Rovers, typ: 1, kurs: 1.65.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama