Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 23.09. z kursem 2.64

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 23. dzień września wybraliśmy z egipskiej ekstraklasy oraz holenderskiej 2. ligi. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.64. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Rzadko gramy pierwsze kolejki rozgrywek, ale dziś nie możemy się oprzeć. Stawiamy, że Al Ahly wygrają wyjazdowe spotkanie ze Smouhą w inauguracyjnej kolejce egipskiej ekstraklasy. Goście są obrońcą tytułu mistrzowskiego i wygrali na tym stadionie pięć z ostatnich sześciu meczów. Liczymy, że dziś ponownie otworzą nowy sezon od zdobycia trzech punktów.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu rezerw PSV z Camburem. W tej lidze linia 2.5 gola jest przekraczana bardzo często, dlatego liczymy, że dziś również padną trzy bramki. W meczach PSV na własnym stadionie pada średnio 3.3 gola na mecz. W związku z tym uważamy, że dziś ponownie zostanie pokryta linia 2.5 gola.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.64.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

 

Podcast #kasujemy

Reklama