Singiel na dziś: FC Kopenhaga – Esbjerg

Typy do Singla na niedzielę 20. dzień października wybraliśmy ze duńskiej Superligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że FC Kopenhaga pokona Esbjerg różnicą przynajmniej dwóch bramek. Obrońcy tytułu zajmują drugie miejsce w tabeli i tracą cztery punkty do lidera. Nie mają zatem już miejsca na kolejną stratą punktów, jeśli chcą liczyć się w walce o tytuł mistrza kraju.

Esbjerg zajmuje drugie miejsce od końca, a w dwunastu meczach tego sezonu zdobyli zaledwie dziewięć punktów. Co ważne dla naszego typu, to ta drużyna nie umie grać na wyjazdach. W pięciu meczach na obcych boiskach doznali czterech porażek i tylko raz zdołali zremisować.

Naszym zdaniem warto dziś postawić na domową wygraną Kopenhagi, która mimo kilku kontuzji w składzie nie powinna mieć problemu z pokonaniem słabej drużyny i pokryciem handicapu 0:1.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

FC Kopenhaga – Esbjerg, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.95.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy