Typy na dziś: Dubel na niedzielę 20.10. z kursem 2.59

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 20. dzień października wybraliśmy z szwedzkiej Allsvenskan oraz norweskiej Eliteserien. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.59. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że AIK Sztokholm pokona na wyjeździe Falkenbergs. Gospodarze są na ostatnim miejscu w tabeli, a goście zajmują czwartą pozycję. Ekipa ze stolicy traci tylko trzy punkty do lidera z Malmo, którego czeka ciężki mecz z Hammarby. AIK musi dzisiejsze spotkanie wygrać, bo stoi przed ogromną szansą na awans w ligowej tabeli. Siedem ostatnich spotkań między tymi drużynami kończyło się wygraną Sztokholmu i liczymy na kontynuację tej serii.

W drugim meczu Dubla stawiamy na domową wygraną Molde z Haugesund. Gospodarze są liderem rozgrywek w Norwegii i dziś zmierzą się z ligowym średniakiem, który dobrze gra na wyjazdach. Może nie będzie to łatwe i wysokie zwycięstwo Molde, ale liczymy, że trzy punkty zostaną dziś na Aker Stadion.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.59.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama