Typy NHL: San Jose Sharks – New York Rangers

typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się do Kaliforni, a konkretnie do San Jose, gdzie dziś na kolejny mecz sezonu regularnego przylecą hokeiści z Nowego Jorku.

Po pięciu porażkach włodarze San Jose postanowili zwolnić trenera. Nikt w klubie nie był zadowolony z wyników i potrzebna była zmiana. Potencjał sportowy w tej drużynie na pewno jest, tylko trzeba go dobrze wykorzystać.

Rangers natomiast są w podróży po Zachodnim Wybrzeżu i ostatnio przegrali z LA Kings. My liczymy, że efekt nowej miotły zadziała perfekcyjnie i  San Jose przełamią niechlubną serię porażek. Powodzenia!

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

San Jose Sharks – New York Rangers, typ: 1, kurs: 2.00.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Lyngby – Odense https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyngby-odense/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Aston Villa – Leeds https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-aston-villa-leeds/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-41/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…