Singiel na dziś: Golden State Warriors – Toronto Raptors

Typy do Singla na piątek 7. dzień czerwca wybraliśmy z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Wracamy z typami do Oakland, gdzie ostatnio Toronto Raptors sprawili niespodziankę i wygrali z Golden State Warriors. W rywalizacji do czterech wygranych prowadzą zatem gracze z Kanady 2:1.

Wiele wskazuje na to, że w meczu nr cztery do składu GSW wróci Klay Thompson. Bardzo go brakowało w poprzedniej potyczce, stąd obroncy tytułu zosotali sromotnie pokonani. Z nim w składze Warriors powinni sobie poradzić z Raptors i wygrać przynajmniej czterema punktami.

Nie sądzimy, żeby gracze z Toronto zagrali dwa mecze z rzędu na wysokim poziomie. Ostatnio poza Kawhi Leonarem błyszczał Kyle Lowry, ale on znany jest z tego, że nie potrafi ustatbilizować formy.

Spodziewamy się, że gracze z Kalifornii wrócą do gry o mistrzowski tytuł, a do tego potrzebują wygranej w dzisiejszym meczu. Ewentualna porażka i w perspektywie kolejny mecz w Toronto, mogą oznaczać kłopoty i utratę mistrzowskiego tytułu.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy NBA: Jaki zakład postawić?

W związku z powyższym stawiamy, że Golden State Warriors pokonają Toronto Raptors przynajmniej czterema punktami.

Golden State Warriors – Toronto Raptors, typ: 1 (-3.5), kurs: 1.74.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB