Typy na dziś: Dubel na piątek 7.06. z kursem 2.54.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na piątek 7.06. z kursem 2.54.
4.5 (90%) 4 głosów

Typy do Dubla na piątek 7. dzień czerwca wybraliśmy z eliminacji do mistrzostw Europy oraz MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.54. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Wysp Owczych z Hiszpanią padną przynajmniej cztery bramki. Różnica sportowa, taka czysto piłkarska między tymi drużynami jest kolosalna. Hiszpanie, nawet w wakacyjnej formie powinni zrobić sobie trening strzelecki i bez żadnego wysiłku wysoko pokonać słabego rywala. Skoro Rumuni strzelli Wyspom Owczym cztery gole, to Hiszpania również jest w stanie osiągnąć taki rezultat. Cztery bramki w tym meczu to absolutne minimum.

W drugim meczu Dubla stawiamy na przynajmniej siedem runów w spotkaniu Houston Astros z Baltimore Orioles. Tak naprawdę to sami gracze z Teksasu moga pokryć tę linię, bo ich pałkarze są w znakomitej dyspozycji. Mimo wielu kontuzji zespół z Houston prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Co ważne dla tego typu, to postawa Baltimore na wyjazdach. W ostatnich siedmiu meczach w delegacji, Orioles pokrywali linię 6.5 aż sześć razy. Liczymy dziś na przynajmniej siedem runów.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.54.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB