Typy na dziś: Dubel na piątek 7.06. z kursem 2.54.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 7. dzień czerwca wybraliśmy z eliminacji do mistrzostw Europy oraz MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.54. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Wysp Owczych z Hiszpanią padną przynajmniej cztery bramki. Różnica sportowa, taka czysto piłkarska między tymi drużynami jest kolosalna. Hiszpanie, nawet w wakacyjnej formie powinni zrobić sobie trening strzelecki i bez żadnego wysiłku wysoko pokonać słabego rywala. Skoro Rumuni strzelli Wyspom Owczym cztery gole, to Hiszpania również jest w stanie osiągnąć taki rezultat. Cztery bramki w tym meczu to absolutne minimum.

W drugim meczu Dubla stawiamy na przynajmniej siedem runów w spotkaniu Houston Astros z Baltimore Orioles. Tak naprawdę to sami gracze z Teksasu moga pokryć tę linię, bo ich pałkarze są w znakomitej dyspozycji. Mimo wielu kontuzji zespół z Houston prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Co ważne dla tego typu, to postawa Baltimore na wyjazdach. W ostatnich siedmiu meczach w delegacji, Orioles pokrywali linię 6.5 aż sześć razy. Liczymy dziś na przynajmniej siedem runów.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.54.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB