Typy na dziś: Dubel na czwartek 6.06. z kursem 2.40.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 6. dzień czerwca wybraliśmy z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.40. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Z braku jakichkolwiek sensownych propozycji piłkarskich w ofercie bukmacherów gramy całego Dubla w MLB, czyli najlepszej i najbogatszej lidze bejsbola na świecie.

Stawiamy dwa overy runowe. Pierwszy gramy w Nowym Jorku i stawiamy na przynajmniej 7 runów w spotkaniu Mets z San Francisco Giants. Drugi zagramy w Cleveland i typujemy powyżej 7.5 runów w starciu Indians z Minnesota Twins. 

W obu tych spotkaniach linia jest ustawiona naszym zdaniem zbyt nisko i warto z tego skorzystać. Dlaczego? Głównie z tego powodu, że o ile startujący miotacze prezentują dziś – powiedzmy – przyzwoity poziom, to bullpen (czyli zmiennicy miotacza) Mets i Twins jest już na o wiele niższym poziomie niż średnia ligi. W związku z tym spodziewamy się, że większość runów w obu meczach zostanie zdobytych w trzech ostatnich inningach.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.40.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB