Typy na dziś: Dubel na czwartek 6.06. z kursem 2.40.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 6. dzień czerwca wybraliśmy z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.40. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Z braku jakichkolwiek sensownych propozycji piłkarskich w ofercie bukmacherów gramy całego Dubla w MLB, czyli najlepszej i najbogatszej lidze bejsbola na świecie.

Stawiamy dwa overy runowe. Pierwszy gramy w Nowym Jorku i stawiamy na przynajmniej 7 runów w spotkaniu Mets z San Francisco Giants. Drugi zagramy w Cleveland i typujemy powyżej 7.5 runów w starciu Indians z Minnesota Twins. 

W obu tych spotkaniach linia jest ustawiona naszym zdaniem zbyt nisko i warto z tego skorzystać. Dlaczego? Głównie z tego powodu, że o ile startujący miotacze prezentują dziś – powiedzmy – przyzwoity poziom, to bullpen (czyli zmiennicy miotacza) Mets i Twins jest już na o wiele niższym poziomie niż średnia ligi. W związku z tym spodziewamy się, że większość runów w obu meczach zostanie zdobytych w trzech ostatnich inningach.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.40.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB