Typy na dziś: Dubel na niedzielę 2.06. z kursem 2.36.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na niedzielę 2. dzień czerwca wybraliśmy z szwedzkiej Allsvenskan oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.36. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 1.5 gola w spotkaniu AIK-a Sztokholm z Hammarby. Obie drużyny są blisko siebie w tabeli i dzielą je tylko dwa punkty. Gospodarze są równiez o dwie pozycje wyżej i jeśli dziś wygrają mogą awansować nawet na 2. miejsce. Gdy tak dużo dwójek jest w tej krótkiej analizie, to i dwie bramki powinniśmy zobaczyć ;-). Oba zespoły mają dobre linie ofensywne, ale Hammarby ma trochę kłopotów w obronie. Nie zdziwimy się, jeśli padną tu przynajmniej trzy bramki, choć nam wystarczą tylko dwa trafienia.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 8 runów w spotkaniu St. Louis Cardinals z Chicago Cubs. Miotaczem w ekipie gości będzie dziś weteran Cole Hamels, który co tu dużo mówić – nie radzi sobie. W pięciu meczach wyjazdowych, w których Hamels był rzucającym, aż cztery razy pokrywana była linia 8.5 runów. Cardinals mają świetnych pałkarzy i naszym zdaniem wykorzystają coraz wolniejsze piłki rzucane przez weterana. O runy dla Chciago się nie martwimy, bo Cubs mają świetnych graczy at the bats.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.36.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB