Singiel na dziś: Houston Rockets – San Antonio Spurs

Singla na piątek 22. dzień marca zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Z piłki nożnej poza eliminacjami do Euro niewiele jest do grania, dlatego zostajemy za oceanem. Zapraszamy i życzymy powodzenia.


Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Houston Rockets wygrają derby Teksasu z San Antonio Spurs przynajmniej pięcioma punktami. Będzie to już czwarte spotkanie tych drużyn w tym sezonie i do tej pory bilans wynosi 2:1 na korzyść Rockets. U siebie Rakiety wygrały z Ostrogami trzy mecze z rzędu i naszym zdaniem wygrają dziś kolejny raz.

Obie drużyny zajmują obecnie miejsca gwarantujące udział w Playoffs w Zachodniej Konferencji. Gdyby postseason rozpoczął się dzisiaj, te dwa zespoły z Teksasu grałyby ze sobą w pierwszej rundzie. Jednak do końca sezonu wiele jeszcze może się zmienić, bo różnice od miejsca piątego do ósmego są minimalne.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Rockets wygrają ze Spurs i pokryją handicap -4.5 pkt. Naszym zdaniem Houston ma lepszą drużynę i przede wszystkim James’a Hardena, który jest głównym kandydatem do zdobycia tytułu MVP. Spodziewamy się dobrego meczu, ale po końcowej syrenie to gospodarze będą mogli się cieszyć ze zwycięstwa.

Porcja statystyki:

Kiedy Rockets grali w tym sezonie u siebie jako faworyt wygrali 23 z 32 takich spotkań, ze średnią różnicą 5.5 pkt.

Houston Rockets – San Antonio Spurs, typ: 1 (-4.5), kurs: 1.65.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB