Singiel na dziś: Los Angeles Lakers – New York Knicks

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na wtorek 7. dzień stycznia wybraliśmy z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy handicap +13.5 pkt na New York Knicks, którzy zagrają na wyjeździe z Los Angeles Lakers.

Jak radzą sobie Knicks?

Nowojorczycy zajmują przedostatnie miejsce w Konferencji Wschodniej. W tym sezonie zanotowali dziesięć zwycięstw i dwadzieścia sześć porażek. Nikt raczej nie spodziewał się lepszego wyniku, bo drużyna w przebudowie, raczej nie liczy na awans do Playoffs. Mimo iż Knicks przegrywają wiele spotkań, to nie można im odmówić ambicji i zaangażowania, bo w większości pojedynków ulegają niewielką liczbą punktów.

Jak radzą sobie Lakers?

Zespół z Los Angeles jest najlepszą drużyną w Konferencji Zachodniej. Wygrali pięć ostatnich spotkań, ale poza Dallas nie mieli zbyt wymagających rywali (Pelicans, Pistons, Suns, Blazers). Dziś otrzymują kolejnego słabego przeciwnika, z którym zapewne wygrają, ale my uważamy, że wcale nie musi to być wysokie zwycięstwo.

Na co postawić i dlaczego?

Uważamy, że Knicks powalczą w tym meczu, tak jak to zrobili kilka dni temu w starciu z Clippers, z którymi przegrali zalewie trzema punktami 132:135. Dlatego dodajemy 13.5 pkt do dorobku punktowego Knicks i uważamy, że w tym scenariuszu to zespół z Nowego Jorku będzie górą (po dodaniu handicapu).

Porcja statystyki

Gdy Knicks grali w tym sezonie na wyjazdach jako underdog, przegrali aż czternaście z osiemnastu spotkań, ze średnią różnicą -10.5 pkt. Natomiast gdy Lakers grali u siebie jako faworyt, wygrali czternaście z osiemnastu takich spotkań, ze średnią różnicą zaledwie 8.5  pkt. Dlatego uważamy, że +13.5 pkt to idealny handicap na nowojorczyków w dzisiejszym pojedynku.   #kasujemy

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Los Angeles Lakers – New York Knicks: 2 (+13.5 pkt), kurs: 1.85.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…