Singiel na dziś: Lugano – Young Boys

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na niedzielę 16. dzień lutego wybraliśmy ze szwajcarskiej Super League. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Young Boys wygrają wyjazdowe spotkanie z Lugano.

Jak radzą sobie Lugano?

Drużyna z Lugano zajmuje siódme miejsce w tabeli i w tym roku jeszcze nie wygrała żadnego spotkania. Po zimowej przerwie przegrali dwa mecze i tylko w jednym udało im się zremisować. Na swoim stadionie rozegrali w tym sezonie dziesięć meczów i tylko raz zdobyli komplet punktów. Pięć meczów przed własną widownią zremisowali, a w czterech schodzili z boiska pokonani.

Jak radzi sobie Young Boys?

Young Boys są wiceliderem rozgrywek, ale mają tyle samo punków, co liderujący St. Gallen. Od początku grudnia drużyna z Berna ma problem z wygrywaniem na wyjazdach, gdzie nie potrafiła zwyciężyć w trzech meczach z rzędu. Czas zatem na przełamanie, tym bardziej, że dzisiejszy rywal nie jest zbyt wymagający.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy dziś na zwycięstwo ekipy z Berna. W pięciu z ostatnich sześciu spotkań na tym stadionie, Young Boys wywozili komplet punktów. Liczymy, że dziś ponownie wygrają w Lugano i odskoczą goniącej ich Bazylei na osiem punktów.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Lugano – Young Boys, typ: 2 , kurs:  1.82.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”