Singiel na dziś: Luzern – Young Boys

Oceń

Singla na czwartek 4. dzień kwietnia zagramy w szwajcarskiej Super League, w której dziś zostaną rozegrane dwa spotkania 27. kolejki. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Young Boys pokonają na wyjeździe Luzernę. Ekipa Berna jest liderem rozgrywek i trzeba przyznać, że po zimowej przerwie nie gra tak efektownie, ale mimo to gromadzi punkty. Dodajmy, że Young Boys są jedyną drużyną w lidze, która nie przegrała meczu na wyjeździe. Na 13 spotkań na obcych boiskach lider wygrał aż 10 razy.

Luzerna zajmuje piątą lokatę w tabeli, ale jej bolączką jest gra na własnym boisku. Na 13 meczów przed własną widownią, gospodarze przegrali aż 8 razy, co jest drugim najgorszym w bilansem w całej lidze.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

W związku z tym stawiamy, że Young Boys pokonają dziś Luzernę i umocnią się na pozycji lidera szwajcarskiej ekstraklasy.

Porcja statystyki:

Young Boys wygrali w Luzernie trzy ostatnie mecze ligowe. Liczymy na kontynuację tej serii.

Luzern – Young Boys, typ: 2, kurs: 1.85.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB