Typy tenisowe: Maria Sakkari – Andrea Petković

Typy tenisowe

Środowy wieczór również spędzimy w Charleston, gdzie w ramach drugiej rundy turnieju WTA zmierzą się Maria Sakkari oraz Andrea Petković. Zapowiada się dość interesujący mecz, ale naszym zdaniem, z dużym wskazaniem na korzyść Niemki, która dla nas jest wyraźną faworytką tego spotkania.

Obie zawodniczki grały swoje mecze wczoraj i obie miały podobne warunki. Było wietrznie i zimno, do tego wilgotno i zdecydowanie lepiej poradziła sobie Petković, która bardzo pewnie spisywała się na korcie. Pierwszy set był nawet rewelacyjny, nie straciła w nim żadnego gema, lecz przez całe spotkanie kontrolowała wydarzenia na korcie.

Tego samego nie można powiedzieć o Greczynce, która grała strasznie nierówno, a jej gra falowała z gema na gem. Popełniła około 50 niewymuszonych błędów z taką rywalką jak Perrin, co nie jest dobrą wizytówką. Słabo spisywała się również w polu serwisowym, zwłaszcza w oczy rzuca się jej drugie podanie, po którym zdobyła zaledwie 29% punktów.

Na co postawić?

Niemka jest bardziej doświadczona, lepsza na tej nawierzchni i dużo bardziej wszechstronna. Sakkari jest groźna, kiedy idzie, ale jak nie idzie, to seryjnie oddaje punkty. Petković jest faworytką i powinna pokazać swoją wyższość i wyrachowanie.

WTA Charleston: Maria Sakkari – Andrea Petković, typ: Petković, kurs: 1.71.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…