Singiel na dziś: New Orleans Pelicans – Los Angeles Lakers

Typy na dziś

Typy do Singla na środę 27. dzień listopada wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Nasi stali czytelnicy wiedzą, że w Singlu nie lubimy grać Ligi Mistrzów, dlatego w tej sekcji przenosimy się do miasta muzyki, czyli do Nowego Orleanu. Tam w wigilię Święta Dziękczynienia dojdzie do arcyciekawego pojedynku między miejscowymi Pelicans a Los Angeles Lakers.

Zapewne wszyscy pamiętają, że w przerwie między sezonami doszło do wymiany między obiema organizacjami. Do Nowego Orleanu zostali oddani Lonzo Ball, Brandon Ingram i Josh Hart, a w przeciwnim kierunku powędrował Anthony Davis.

Po wczorajszym treningu Ingram przyznał, że kiedy grał jeszcze w Los Angeles atmosfera w zespole nie była zbyt dobra. Oczywiście przyczyną złej aury był samozwańczy król NBA LeBron James, który nie chciał grać z młodymi zawodnikami i na siłę wypychał ich z klubu. Sądzimy, że Ingram będzie chciał dziś pokazać, że zbyt łatwo postawiono na nim krzyżyk i będzie za wszelką cenę chciał popsuć święta James’owi.

W zespole Pelicans pełna mobilizacja, bo nawet nie do końca zdrowi Ball (żołądek) i Hart (kolano) chcą w tym spotkaniu zagrać i zemścić się na Lakers.

Uważamy, że Pelicans mogą wygrać to spotkanie, ale zabezpieczymy się dużym handicapem +7.5 pkt. Odważni mogą zagrać na Pelicans po kursie 3.25. Dla Lakers ewentualna porażka nic nie znaczy. Dla Pelicans zwycięstwo to coś więcej niż wygrana. To pokazanie środkowego palca w kierunku LA.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest gotówka. 

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

New Orleans Pelicans – Los Angeles Lakers, typ: 1 (+7.5 pkt), kurs: 1.68.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Dinamo Zagrzeb – Ludogorets https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dinamo-zagrzeb-ludogorets/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…