Typy na dziś: Dubel na środę 27.11. z kursem 3.19

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na środę 27. dzień listopada wybraliśmy z Ligi Mistrzów oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 3.19. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy trochę ryzykownie – ale naszym zdaniem warto – na wyjazdowe zwycięstwo Interu Mediolan ze Slavią Praga. Gospodarze mają już tylko matematyczne szanse na awans do fazy pucharowej LM. Inter natomiast musi gonić Borussię i Barcelonę, które dziś zagrają między sobą. Dla mediolańczyków to mecz o wszystko. Jeśli go wygrają, to będą liczyli się jeszcze w walce o pozostanie w Champions League. Więcej motywacji w tym pojedynku będzie miał Inter i typujemy, że wygra to spotkanie.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest gotówka. 

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Sixers pokonają u siebie Sacramento Kings różnicą przynajmniej sześciu punktów. Po ostatniej porażce w Toronto w Filadelfii zadrżała ziemia. Nie z powodu trzęsienia ziemi, czy innych kataklizmów, ale ze śmiechu. Śmiano się z Joela Embiida, który w ponad 30 minut gry nie zdobył przeciwko Raptors żadnego punktu! Musicie zobaczyć poniższy filmik do końca:

Nie ma chyba lepszej motywacji niż szyderczy śmiech i znając kameruńskiego środkowego, spodziewamy się, że dziś odpowie wszystkim fenomenalnym meczem. Naszym zdaniem Sixers dziś wysoko pokonają Kings i w dobrych humorach rozjadą się na Święto Dziękczynienia.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.19.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…