Singiel na dziś: Oklahoma City Thunder – Houston Rockets

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na czwartek 9. dzień stycznia wybraliśmy z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Powiedzieć, że nie ma co dziś grać, to nic nie powiedzieć. Oferta piłkarska bukmacherów jest żenująco słaba, dlatego w czwartek radzimy odpuścić granie. My jednak jak zawsze coś znajdziemy, ale bardziej, żeby być konsekwentnym niż z chęci zysku.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Houston Rockets wygrają wyjazdowe spotkanie z Oklahoma City Thunder.

Jak radzą sobie Rockets?

Zespół z Teksasu jest obecnie trzecią siłą na Zachodzie i ma bilans 25-11. Minionej nocy wygrali dość pewnie w Atlancie, grając bez Russela Wesbrooka, który wziął dzień wolny na odpoczynek.

Jak radzi sobie Thunder?

Gospodarze plasują się na siódmej pozycji w Konferencji Zachodniej. Dziś zagrają trzeci mecz w ciągu ostatnich czterech dni, dlatego zmęczenie powinno już dać o sobie.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Rockets wygrają to spotkanie, czy to w regulaminowym czasie gry czy to po dogrywce. Wczoraj Westbrook dostał wolne, aby być w pełni sił na mecz przeciwko swojej byłej drużynie. Z pewnością on jak i cały zespół z Houston będą chcieli pokazać się w OKC z dobrej strony i zaliczyć wyjazdowe zwycięstwo.

Porcja statystyki

Kiedy Oklahoma grała w tym sezonie jako underdog przegrała czternaście z dwudziestu trzech takich spotkań (39.1%) ze średnią różnicą -1.7 pkt. Z drugiej strony kiedy Rockets grali na wyjazdach jako faworyt wygrali dziewięć z trzynastu meczów (69.2%) ze średnią różnicą 3.5 pkt.  #kasujemy

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Oklahoma City Thunder – Houston Rockets: 2, kurs: 1.70.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…