Singiel na dziś: Portugalia – Holandia

Typy na dziś

Typy do Singla na niedzielę 9. dzień czerwca wybraliśmy z Ligi Narodów, a konkretnie z finału tych rozgrywek. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że w spotkaniu Portugalii z Holandią padną przynajmniej trzy bramki. Portugaczycy pokonali w półfinale Szwajcarię, a Holendrzy po dogrywce wyeliminowali Anglię.

Spodziewamy się bardzo atrakcyjnego spotkania. Obie drużyny pokazały do tej pory, że grają bardzo widowiskowy futbol i każda z nich ma ogromny potencjał w ofensywie. Wciąż jesteśmy pod wrażeniem gry Cristiano Ronaldo, który w półfinale zaliczył hatricka. Może dziś CR7 już nie powtórzy tego wyczynu, ale na pewno będzie chciał poprowadzić swój zespół do wygranej.

Mając dwie tak ofensywne drużyny, spróbujemy zagrać na powyżej 2.5 bramki, choć bukmacherzy raczej stoją po drugiej stronie tej linii. Coś czujemy, że Portugalia wygra 2:1 i tym samym nasz typ będzie zwycięski.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z powyższym stawiamy, że w finałowym meczu Ligi Narodów między Portugalią a Holandią pokryta zostanie linia 2.5 gola.

Portugalia – Holandia, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 2.08.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Atalanta – Brescia – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/atalanta-brescia-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama