Typy na dziś: Dubel na niedzielę 9.06. z kursem 2.68.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na niedzelę 9. dzień czerwca wybraliśmy z Ligi Europy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.68. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu o 3. miejsce w Lidze Narodów, w którym Szwajcaria zmierzy się z Anglią. Każda z tych drużyn odpadła w półfinale w innych okolicznościach. Szwajcarzy wyraźnie ulegli Portugalii, a Anglicy dopiero po dorywce przegrali z Holandią. Dzisiejsze spotkanie tak naprawdę nie ma żadnej stawki, więc liczymy, że oba zespoły zagrają nieco luźniej w obronie, a to powinno zaowocować kilkoma golami. My liczymy na przynajmniej trzy trafienia.

W drugim meczu Dubla stawiamy na przynajmniej siedem runów w starciu Miami Marlins z Atlanta Braves. Wczoraj Braves wygrali drugi mecz serii zaledwie 1:0, ale to nie oznacza, że dziś również będzie tak niski wynik. Wręcz przeciwnie. Spodziewamy się, że Atlanta sama pokryje linię 6.5, a każdy ewentualny run ze strony ekipy z Florydy będzie dla nas miłym bonusem.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.68.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB