Typy na dziś: Dubel na niedzielę 9.06. z kursem 2.68.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzelę 9. dzień czerwca wybraliśmy z Ligi Europy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.68. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu o 3. miejsce w Lidze Narodów, w którym Szwajcaria zmierzy się z Anglią. Każda z tych drużyn odpadła w półfinale w innych okolicznościach. Szwajcarzy wyraźnie ulegli Portugalii, a Anglicy dopiero po dorywce przegrali z Holandią. Dzisiejsze spotkanie tak naprawdę nie ma żadnej stawki, więc liczymy, że oba zespoły zagrają nieco luźniej w obronie, a to powinno zaowocować kilkoma golami. My liczymy na przynajmniej trzy trafienia.

W drugim meczu Dubla stawiamy na przynajmniej siedem runów w starciu Miami Marlins z Atlanta Braves. Wczoraj Braves wygrali drugi mecz serii zaledwie 1:0, ale to nie oznacza, że dziś również będzie tak niski wynik. Wręcz przeciwnie. Spodziewamy się, że Atlanta sama pokryje linię 6.5, a każdy ewentualny run ze strony ekipy z Florydy będzie dla nas miłym bonusem.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.68.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB