Typy NBA: Dubel na piątek 4.01.

typy NBA
Oceń

Na piątkową noc wybraliśmy z NBA dwa mecze i stworzyliśmy Dubla z kursem 2.57. Po odpowiednich rozstrzygnięciach kupon przyniesie nam zysk ponad 226 zł. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Utah Jazz wygra w Cleveland przynajmniej sześcioma punktami, a Indiana Pacers wygra w Chicago minimum czterema punktami.

W obu przypadkach wskazane przez nas drużyny są mają lepszych zawodników i lepszych rezerwowych. Zarówno Bulls jak i Cavaliers nie mają już praktycznie szans na Playoffs i jedyne co im pozostaje, to „tankowanie”, po jak najwyższe miejsce w loterii przed przyszłorocznym draftem.

Liczymy, że Jazzmani i Pacers zagrają swoją koszykówkę, a to powinno wystarczyć do pokrycia handicapów wskazanych w poniższym kuponie.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…