Typy NBA: Dubel na piątek 4.01.

typy NBA
Oceń

Na piątkową noc wybraliśmy z NBA dwa mecze i stworzyliśmy Dubla z kursem 2.57. Po odpowiednich rozstrzygnięciach kupon przyniesie nam zysk ponad 226 zł. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że Utah Jazz wygra w Cleveland przynajmniej sześcioma punktami, a Indiana Pacers wygra w Chicago minimum czterema punktami.

W obu przypadkach wskazane przez nas drużyny są mają lepszych zawodników i lepszych rezerwowych. Zarówno Bulls jak i Cavaliers nie mają już praktycznie szans na Playoffs i jedyne co im pozostaje, to „tankowanie”, po jak najwyższe miejsce w loterii przed przyszłorocznym draftem.

Liczymy, że Jazzmani i Pacers zagrają swoją koszykówkę, a to powinno wystarczyć do pokrycia handicapów wskazanych w poniższym kuponie.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB