Singiel na dziś: Sacramento Kings – Utah Jazz

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Typy do Singla na piątek 1. dzień listopada wybraliśmy z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Z piłki nożnej nie widzimy nic ciekawego do zagrania, dlatego wybieramy się tym razem do słonecznej Kalifornii. Konkretnie lądujemy w Sacramento, gdzie dziś miejscowi Kings zagrają z Utah Jazz.

Gospodarze są najgorszą drużyną w całej NBA, bo przegrali wszystkie (pięć) spotkania nowego sezonu. Goście natomiast są najlepszą ekipą Konferencji Zachodniej, bo do tej pory wygrali cztery z pięciu rozegranych meczów.

Typujemy, że Jazz pokonają Kings różnicą przynajmniej pięciu punktów. Kings w końcu z kimś wygrają, co do tego nie mamy wątpliwości, ale ich pierwszą ofiarą raczej nie będzie ekipa z Salt Lake City. Jazz mają zbyt mocny skład, aby dziś w Sacramento pozwolić rywalowi na wygraną.

Typ na Jazz – 4.5 pkt wydaje nam się sensowny na Singla dlatego gramy jak poniżej.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Sacramento Kings – Utah Jazz, typ: 2 (-4.5 pkt), kurs:  1.72.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”