Singiel na dziś: Toronto Raptors – Atlanta Hawks

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na wtorek 28. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Toronto Raptors pokonają u siebie Atlantę Hawks różnica przynajmniej dwunastu punktów.

Jak radzą sobie Raptors?

Raptors zajmują obecnie trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej, mając na koncie 32 zwycięstwa i 14 porażek. Obecnie są na serii siedmiu zwycięstw z rzędu, a w ostatnich dziesięciu spotkaniach mają bilans 8-2. Przed własną widownią wygrali 16 z 23 spotkań ze średnią różnicą 7.5 pkt. Co najważniejsze, to w drużynie z Kanady wszyscy są zdrowi, a właśnie kontuzje z początku sezonu były największym zmartwieniem fanów Raptors.

Jak radzą sobie Hawks?

Hawks są najgorszą drużyną w Konferencji Wschodniej i drugą najgorszą w całej NBA. Tylko Golden State Warriors mają gorszy bilans od zespołu z Atlanty. Jastrzębie mają na wyjazdach bilans 5-19, co również jest drugim najgorszym wynikiem w całej lidze. Jednym słowem Hawks spisali już sezon na straty i z pewnością dziś ta organizacja liczy na jak najwyższy wybór w drafcie.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Raptors pokonają Hawks i pokryją handicap -11.5 pkt. Różnica czysto sportowa między tymi drużynami jest ogromna i liczymy, że przełoży się to na końcowy wynik.

Jak zwykle na koniec porcja statystyki do poparcia naszego typu. Kiedy Atlanta grała w tym sezonie na wyjazdach jako underdog, przegrała siedemnaście z dwudziestu dwóch spotkań ze średnią różnicą -14.5 pkt.

Warto jeszcze zaznaczyć, że Hawks ostatnio wygrali swój mecz (z Wizards), ale w NBA mało jest drużyn, które grają gorzej po odniesieniu zwycięstwa. Atlanta przegrała aż dziewięć z jedenastu spotkań następujących po wygranym meczu ze średnią różnicą -12 punktów.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Toronto Raptors – Atlanta Hawks: 1 (-11.5 pkt), kurs:  1.78.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…