Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na wtorek 28. dzień stycznia wybraliśmy z NBA oraz 2. Bundesligi. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.48. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Arminii Bielefeld z Bochum. Obie drużyny są bardzo overowe.  W spotkaniach z udziałem Bochum strzelano w tym sezonie średnio 3.7 gola na mecz. Natomiast w pojedynkach gospodarzy padały średnio 3.1 bramki na jedno spotkanie. W dwóch ostatnich starciach między tymi drużynami padło łącznie aż dziesięć bramek. Dlatego dziś liczymy na przynajmniej trzy trafienia.

Na drugiej pozycji w Dublu stawiamy, że Milwaukee Bucks pokonają u siebie Washington Wizards różnicą przynajmniej trzynastu  punktów. Kozły ze stanu Wisconsin grając na swoim parkiecie wygrały w tym sezonie 21 z 23 spotkań ze średnią różnicą 13.8 pkt. Dziś otrzymują na tacy łatwego rywala, bo zespół z Waszyngtonu już praktycznie nie liczy się w walce o Playoffs. Liczymy, że gracze z Milwaukee nie zlekceważą słabego rywala, tylko pokonają go przynajmniej trzynastoma punktami.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.48.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś