Singiel na dziś: Zamalek – Pyramids

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Typy do Singla na czwartek 12. dzień grudnia wybraliśmy z egipskiej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w meczu Zamalek z Pyramids padną przynajmniej trzy bramki. Gospodarze są na piątym miejscu w tabeli, a goście plasują się piętro wyżej, ale rozegrali jeden mecz więcej od dzisiejszego rywala.

W meczach Pyramids strzelano w tym sezonie średnio 3.3 gola na mecz. Jednak gdy ta drużyna grała na wyjazdach, wówczas średnio padały aż cztery gole na mecz.

Zamalek nie jest tak overowy, ale warto zaznaczyć, że w dwóch ostatnich spotkaniach między tymi drużynami na tym stadionie pokrywana była linia 2.5 gola. W związku z tym liczymy, że w dzisiejszych derbach Kairu również padnie wiele bramek,  a my liczymy na przynajmniej trzy trafienia.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Zamalek – Pyramids, typ: powyżej 2.5 gola , kurs:  1.91.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”