Typy na dziś: Dubel na czwartek 12.12. z kursem 2.25

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 12. dzień grudnia wybraliśmy z piłkarskiej Ligi Europy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Typujemy, że Roma wygra domowe spotkanie z Wolfsbergergiem, a w meczu padną przynajmniej trzy bramki. Rzymianie muszą wygrać to spotkanie, aby awansować do fazy pucharowej Ligi Europy. Wydaje się, że czeka ich łatwe zadanie po Wolfsberger zajmuje ostatnie miejsce w grupie i nie ma już szans na awans, zatem nie ma też motywacji. Naszym zdaniem Roma wygrać dziś na tyle wysoko, aby pokryć linię 2.5 gola.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Dallas Mavericks pokonają Detroit Pistons przynajmniej dwoma punktami. Spotkanie odbędzie się w Mexico City w ramach NBA Global Games, zatem Pistons pozbawieni będa atutu własnego parkietu. Lepszy skład mają gracze z Teksasu i to oni powinni wygrać ten pojedynek.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.25.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś