Singiel z tenisa: Bencic – Kuznetsova

Typy tenisowe

Do Singla z tenisa wybraliśmy spotkanie z turnieju WTA w St. Petersburgu, w którym Belinda Bencic zmierzy się ze Svetlaną Kuznetsovą.

Obie zawodniczki są wielkiego formatu, ale my stawiamy na młodość, moc i energię. Kuzniecowa nadal ma dobrą technikę i potrafi zaskoczyć, jednak my jesteśmy pod większym wrażeniem umiejętności Szwajcarki.

Bencic to obecnie numer 5 rankingu WTA. Posiada bardzo mocny i pewny serwis, którym zazwyczaj trafia pierwszym podaniem. Do tego jest bardzo silna i pewna w wymianach, dlatego liczymy, że pogoni Rosjankę po korcie.

Sądzimy, że pierwszy set może być wyrównany, ale reszta meczu będzie na korzyść Szwajcarki, która jest rozstawiona w tym turnieju z numerem jeden.

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Belinda Bencic – Svetlana Kuznetsova, typ: 1, kurs: 1.62.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 28.02.
https://youtu.be/GCt0hBTHRQc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Typy bukmacherskie: Overy http://bit.ly/2uGI1Io #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Pewniaki http://bit.ly/2I273ER #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…