Sinisa Mihajlović oficjalnie przedłużył kontrakt z Bologna FC

sports news

Sinisa Mihajlović zostaje w Bologna FC. Szkoleniowiec przedłużył swój kontrakt z “Rossoblu” do końca czerwca 2022 roku.

– To jest ważny moment dla naszego klubu. Kontrakt podpisany z Sinisą jest podstawą tego ambitnego projektu. Chcemy się rozwijać i uważam, że aby to osiągnąć, musimy kontynuować pracę z takim trenerem jak Mihajlović – powiedział Joey Saputo, prezes klubu z Bolonii.

– Jestem bardzo szczęśliwy. Chciałem pracować w Bologna FC, ponieważ to jest ambitny klub. W ostatnich kilku miesiącach zbudowaliśmy tutaj fantastyczną grupę, a nasi kibice cały czas nas wspierali – podkreślił Mihajlović po parafowaniu umowy.

– Doskonale wygląda nasza praca z prezesem i dyrektorami nad wzmocnieniem drużyny. Tutaj są podstawy, aby osiągać świetne wyniki – serbski trener.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Dynamo Kijów – Benfica https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dynamo-kijow-benfica/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Reading – Blackburn https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-reading-blackburn/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…