Skowronek: Jestem spokojny o zespół

sports news

Trener Wisły Kraków Artur Skowronek przyjął z pokorą przegraną w Gliwicach z Piastem 0:4 w drugim sobotnim meczu 27. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Mistrzowie Polski po czternastym zwycięstwie w sezonie umocnili się na drugiej pozycji w tabeli. “Biała Gwiazda” doznała natomiast czternastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostała na trzynastej lokacie w klasyfikacji.

– Pierwsza bramka wiele zrobiła w tym meczu, kolejna chwilę później także. Zarówno te dwa gola, jak i trzeci pokazały, jak trudno jest wrócić po takiej przerwie. Mam tu na myśli czucie piłki, błędy indywidualne, które się zdarzyły w takiej liczbie, że mistrz Polski to wykorzystywał. Ci piłkarze to bardzo dobra jakość, potrafią wejść na wyższy poziom, ale potrzebują jeszcze chwili. Jestem spokojny o zespół pomimo tej sromotnej porażki. Podniesiemy się, dlatego, że nie raz to robiliśmy. Na pewno nie możemy tak grać – podkreślił Skowronek dla oficjalnego serwisu klubu z Małopolski.

– Nie było urazu, zdecydowaliśmy się na modyfikację taktyki i stąd zmiana w przerwie. Basha jest zdrowy i na pewno będzie do dyspozycji w niedzielę. To bardzo dobry piłkarz i nie obwiniam go i wszyscy przegraliśmy – podsumował Skowronek.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.