Skowronek: Na 30 maja będziemy na pewno gotowi

sports news

Wisła Kraków zakończyła w sobotę zgrupowanie w Arłamowie i do meczu z Piastem Gliwice będzie przygotowywała się w Myślenicach.

Trener krakowian, Artur Skowronek, w rozmowie z oficjalną stroną klubową, podsumował ostatnie dni przygotowań do wznowienia rozgrywek PKO Ekstraklasy.

– Drużyna bardzo dobrze zniosła obciążenia, które zaplanowaliśmy. Intensywność treningów jest już bardzo dobra, mam nadzieję, że podtrzymamy to w meczach, a to jest dla nas najważniejsza kwestia. Jeśli będziemy dobrze wyglądać, to wówczas w łatwiejszy sposób przyjdzie nam realizować swoje założenia taktyczne – powiedział Skowronek, który od poniedziałku będzie przygotowywał drużynę do wyjazdowego pojedynku z Piastem.

– To będzie już typowe przygotowanie pod konkretny mecz. Będą zatem elementy taktyczne, ale nie zabraknie również przygotowania fizycznego. W ostatnim okresie czekają zawodników krótkie treningi, ale będą one dość intensywne. Skupimy się na doprowadzeniu piłkarzy do pożądanej formy psychofizycznej. Na 30 maja będziemy już na pewno gotowi – dodał szkoleniowiec Wisły.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.