Skowronek: Wierzę, że jesteśmy odpowiednio przygotowani

sports news

– Mamy pomysł na grę przeciwko Piastowi. Jest to silna drużyna, mistrz Polski, ale mamy swój plan na sobotni mecz – powiedział przed spotkaniem z Piastem Gliwice, trener Wisły Kraków, Artur Skowronek.

– Oczywiście przerwa utrudnia rozszyfrowanie rywala, nie wiemy za dużo na temat formy czy dyspozycji zawodników. Nie było gier kontrolnych, którym można było się przyjrzeć. Ale wierzę, że jesteśmy odpowiednio przygotowani – dodał szkoleniowiec Białej Gwiazdy.

Skowronek przyznał, że wolałby, aby sobotni mecz odbył się przy udziale publiczności.

– Gra z kibicami to zupełnie inna rzecz niż przy pustych trybunach. Nie myślę o tym, że będzie mi łatwiej komunikować się z zespołem, bo nad tym pracujemy na treningach. Wolałbym stanowczo grać na stadionie z kibicami. Kibice dają mnóstwo wsparcia, ale to piłkarze podejmują decyzje na boisku. Oczywiście będzie bez nich trudniej, ale będziemy mieć świadomość, że wspierają nas sprzed TV – stwierdził trener krakowian.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.