Probierz: Nie używam wulgaryzmów

sports news

– Nie da się wystawić składu na podstawie poprzednich spotkań, bo przerwa w rozgrywkach była bardzo długa. Mieliśmy dużo gier wewnętrznych i na tej podstawie wybierzemy piłkarzy do pierwszej jedenastki – powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Jagiellonią Białystok, trener Cracovii Michał Probierz.

Szkoleniowiec Pasów, przyznał, że nie spodobał mu się pomysł pięciu zmian w meczu, który zatwierdziła FIFA, a który nie został przyjęty w PKO Ekstraklasie.

– Nie jestem zwolennikiem tych zmian i tutaj zgadzam się z prezesem PZPN, Zbigniewem Bońkiem. Gdyby jeszcze można było je robić, kiedy się zechce, to bym zrozumiał – stwierdził Probierz, który nie obawia się, że na pustych stadionach, jego głos będzie słyszany w przekazie telewizyjnym.

– Ja nie mam z tym problemów. Nigdy nie obrażam nikogo na boisku, ani nie używam wulgaryzmów. Zawsze jestem sobą i nie mam z tym najmniejszego problemu – dodał trener Cracovii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Granada – Real Madryt – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/granada-real-madryt-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-niedziele-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama