Piotr Stokowiec woli mecze bez podłożonego dopingu

sports news

Trener Lechii Gdańsk, Piotr Stokowiec, został zapytany na konferencji prasowej, czyli jest zwolennikiem oglądania meczów z podkładem kibiców oraz czy chciałby, aby na stadionach również puszczano z głośników doping fanów.

– Mogę tylko powiedzieć moje zdanie, jako trenera. Ja wolę oglądać mecze bez podłożonego głosu kibiców, ponieważ jest mi łatwiej skoncentrować się. Ja często wyłączam głos w telewizorze, żeby skupić się na aspektach taktycznych – odpowiedział Stokowiec.

– Natomiast jeśli chodzi o puszczanie dopingu na stadionie, to myślę, że jest to wynaturzenie. Nie jest to naturalne i nie jestem zwolennikiem takich praktyk. Wiemy, że jest to wyjątkowa sytuacja i trzeba ją zaakceptować. Jestem przeciwny takiemu sztucznemu budowaniu atmosfery – dodał szkoleniowiec Lechii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Granada – Real Madryt – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/granada-real-madryt-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-niedziele-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama