Skriniar: Negocjowałem kontrakt z Interem bez agenta

sports news

Inter Mediolan podpisał nowy kontrakt z Milanem Skriniarem, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2023 roku. Środkowy obrońca przyznał, że umowę wynegocjował bez pomocy agenta.

– Jestem dumny, że będę mógł grać w tych barwach przez trzy kolejne lata – powiedział Skriniar w rozmowie z „Sky Sport Italia”.

– Rozstałem się z agentem i negocjowałem z klubem osobiście. Jesteśmy o jedno zwycięstwo od awansu do Ligi Mistrzów, a to jest najważniejsza rzecz. Chcemy, aby kolejny sezon był dla nas jeszcze lepszy – dodał.

– Bardzo szybko rozwinąłem się w Interze. Dobrze spisałem się w pierwszych kilku meczach i zyskałem sobie zaufanie ze strony trenera – przyznał Słowak.

– Teraz musimy się skoncentrować na naszych dwóch ostatnich meczach w sezonie. Potem będziemy mogli odpocząć i pomyśleć na zmniejszeniu straty do Juventusu. Kolejny sezon musimy zacząć na 100 procent – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.