Skrtel odrzucił ofertę gry w Barcelonie

sports news

Martin Skrtel odrzucił ofertę gry w Barcelonie – donosi wtorkowe wydanie dziennika „AS”.


34-letni środkowy obrońca reprezentacji Słowacji dostał w styczniu propozycję przenosin do stolicy Katalonii, ale zdecydował się pozostać w Fenerbahce Stambuł. Tak przynajmniej twierdzi jego agent.

Wychowanek AS Trenczyn nad Bosforem rozegrał dotychczas 69 spotkań, w których strzelił sześć goli. Wcześniej przez dziewięć sezonów bronił również barw Liverpoolu i przez cztery Zenitu Sankt Petersburg, z którym w 2007 roku wywalczył mistrzostwo Rosji.

Skrtel na swoim koncie ma 103 występy w kadrze Słowacji. Zdobył w nich sześć bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB