“Sky Sports”: Rickie Lambert zagra w West Bromwich Albion

Doświadczony angielski napastnik Liverpoolu, Rickie Lambert jest o krok od przenosin do West Bromwich Albion – donosi “Sky Sports”.

Według najnowszych informacji docierających do nas z Wysp Brytyjskich ekipa z czerwonej części Merseyside zaakceptowała ofertę ze strony The Baggies. Spekuluje się, iż opiewa ona na trzy miliony funtów. To niemal milion mniej niż The Reds zapłacili Southampton rok temu za usługi 33-letniego Anglika.

Oficjalnie w nowych barwach wychowanek Blackpool zostanie zaprezentowany w ciągu kilku następnych dni. Prawdopodobnie odbędzie się to tuż po pozytywnym przejściu przez Rickiego Lamberta testów medycznych i wydolnościowych.

Oprócz West Bromwich Albion chęć pozyskania jedenastokrotnego reprezentanta Synów Albionu wyrażali również szkoleniowcy takich klubów jak AFC Bournemouth, Norwich City i Leicester City. Ostatnio do wyścigu o jego podpis pod kontraktem dołączył również Tottenham Hotspur.

W ostatnim sezonie ligowym były gracz Rochdale AFC, który nie ukrywa, iż od najmłodszych lat jest kibicem Liverpoolu, rozegrał w barwach zespołu z miasta Beatlesów we wszystkich możliwych rozgrywkach 36 meczów. Strzelił w nich trzy bramki oraz zanotował dwie asysty.