Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin, czyli szóste spotkanie, siódmej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Śmiało można stwierdzić, że to mecz na szczycie. Gospodarze jeszcze nie zaznali smaku porażki w tym sezonie i przed tym spotkaniem z czternastoma punktami są wiceliderem rozgrywek. Goście mają jedno „oczko” mniej i zajmują trzecie miejsce w tabeli.

My w tym meczu typujemy, że padną przynajmniej trzy gole. Jak zawsze zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile bramek pada na stadionie we Wrocławiu w niedzielnie popołudnia.

Typy na dziś

Widzimy, że w wybranym zakresie padało średnio 3.4 gol na mecz. Dodatkowo w trzech z pięciu takich meczów widzieliśmy przynajmniej trzy gole. Sprawdźmy jak na tym tle wypada zespół ze Szczecina.

Typy na dziś

Tutaj padało średnio tylko 2.6 gola na mecz, ale w trzech z pięciu meczów padały więcej niż trzy gole. To jeszcze zobaczmy ile goli padało w niedzielnych pojedynkach, które sędziował Piotr Lasyk. Otrzymujemy tendencję overową, bo kiedy rozjemcą był ten arbiter strzelano 3.29 gola na mecz.

W związku z tym stawiamy, że dziś we Wrocławiu, w pojedynku Śląską z Pogonią zobaczymy przynajmniej trzy trafienia.

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 2.08.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama