Legia Warszawa – Raków Częstochowa – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Legia Warszawa – Raków Częstochowa, czyli ostatnie spotkanie, siódmej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Legia w pięciu kolejkach uzbierała tylko 10 punktów i przed tym pojedynkiem zajmuje 8. miejsce w tabeli. Beniaminek natomiast w sześciu meczach zdobył sześć „oczek”, co daje mu dwunastą pozycję w ligowym zestawieniu.

My w tym starciu stawiamy na mniej niż trzy gole. Zerkamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile goli pada w meczach na Łazienkowskiej w niedzielne popołudnia.

Typy na dziś

Widzimy, że w wybranym zakresie padało średnio 2.7 gola na mecz. Dodatkowo w 50 procentach spotkań strzelano więcej niż trzy bramki. Zobaczmy jak sobie radzi na wyjazdach beniaminek spod Jasnej Góry.

Typy na dziś

Tutaj próbka jest mniejsza, bo zaledwie dwa mecze, ale w żadnym z nich nie pokryto linii 2.5 gola. Natomiast w każdym z tych spotkań strzelano tylko jedną bramkę.

Zobaczmy jeszcze ile bramek strzelano w Warszawie, gdy rozjemcą meczu był Tomasz Musiał. Tu otrzymujemy z bazy danych wartość 2.8 gola na mecz i w trzech z pięciu meczów padały więcej niż trzy bramki.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Legii z Rakowem zobaczymy mniej niż trzy gole.

Legia Warszawa – Raków Częstochowa, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 2.08.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy na dziś? Oto przed Wami!
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Zobaczcie nasze typy na czwartek 20.02.
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙Podcast #kasujemy S01.E51 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/1LhBcf0EIkps4LbnXP7ZUc?si=oAqU3-7_RZ2bBKfSk_4_kw

Load More…