Slaven Bilić: Payet to wyjątkowy zawodnik

Szkoleniowiec West Hamu United, Slaven Bilić jest przekonany, że Dimitri Payet odegra kluczową rolę w nadchodzącym spotkaniu z Norwich City w ramach 7. kolejki Barclays Premier League.

28-letni Francuz został pozyskany przez drużynę „Młotów” w lipcu, za 13 milionów funtów. Chorwacki menedżer uważa, że pomocnik jest zawodnikiem kompletnym, który pomoże klubowi w osiąganiu bardzo dobrych wyników.

– Payet już wcześniej bardzo dobrze sobie radził, dlatego go sprowadziliśmy. Jest on typem zawodnika, którego chce pozyskać większość europejskich klubów. To wyjątkowy piłkarz – powiedział Slaven Bilić cytowany przez „Mirror”.

– Prezentował ten poziom już wtedy, gdy grał w Olympique Marsylia. Bardzo się cieszę, że mam go w swoim zespole. Będziemy robić wszystko, aby go chronić, ale będzie na nim ciążyła spora odpowiedzialność. Liczymy, że nadal będzie prezentował tak dobrą dyspozycję, a może nawet lepszą – dodał.

– Norwich ma świetnie zorganizowaną obronę. Jest dobrym zespołem, pewnym siebie i swoich umiejętności. Wie co robić, żeby być trudnym do pokonania rywalem. Nie gra spektakularnie, ale ma wszystko, co jest potrzebne – zakończył.

„Młoty” na chwilę obecną mają na swoim koncie 12 punktów i plasują się na trzecim miejscu w tabeli. Ich mecz z Norwich City odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 16:00.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy