Śledź: Na złoty medal dużą ochotę ma kilka drużyn

sports news

– Jestem stąd i tutaj mieszkam. Lublin zawsze będzie moim miastem – wyznał Dariusz Śledź w rozmowie z „Dziennikiem Wschodnim”.

Doświadczony szkoleniowiec, który wprowadził Speed Car Motor do PGE Ekstraligi, jesienią zdecydował się na przyjęcie oferty Betard Sparty, która stawia przed zespołem najbardziej ambitny cel.

– Teraz będę pracował we Wrocławiu. Takie jest życie sportowca. Chcę, aby Sparta walczyła o tytuł mistrzów Polski – podkreślił nowy opiekun zespołu ze stolicy Dolnego Śląska.

– To trudne zadanie, bo na złoty medal dużą ochotę ma jeszcze kilka innych drużyn. Poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko, ale ja uwielbiam takie wyzwania – zapewnia były trener popularnych „Koziołków”.

– Skupiam się teraz w stu procentach na pracy z zawodnikami Sparty Wrocław – podsumował Dariusz Śledź.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.