Sobolewski: W drużynie jest duża, sportowa złość

sports news

– Jestem przekonany, że w drużynie jest duża, sportowa złość po meczu z Jagiellonią Białystok (2:2). Cieszę się bardzo z reakcji chłopaków. Teraz przed nami kolejny mecz, który chcemy wygrać – powiedział przed spotkaniem ze Śląskiem Wrocław, trener Wisły Płock, Radosław Sobolewski.

– Mogę zdradzić, że można spodziewać się rotacji w składzie. W najbliższym czasie czeka nas bardzo dużo spotkań w bardzo krótkim czasie. Do zakończenia rozgrywek pozostało nam do rozegrania dziewięć meczów. Tylko umiejętne wykorzystanie potencjału fizycznego piłkarzy, uchroni nas przed zbytnim przemęczeniem zawodników, które może spowodować kontuzję – dodał szkoleniowiec zespołu z Płocka, który poinformował, że Cillian Sheridan będzie gotowy do gry.

– Cillian jest zdrowy i gotowy do gry. Cieszy mnie dobra dyspozycja naszego napastnika, który potwierdził to bramką w Białymstoku, ale również intensywną i konsekwentną grą w defensywie. Natomiast nie do końca rozumiem, o co chodzi ze zmianą na pozycji Mateusza Szwocha, bo takie słyszałem pytania. Mateusz, to nasz podstawowy zawodnik, z którego gry jestem bardzo zadowolony. Jest piłkarzem, który daje zespołowi jakość i intensywność. Dodatkowo w pełni podporządkowuje się dla dobra zespołu. Oczywiście brakuje mu trochę przysłowiowych liczb, ale przed nami jeszcze sporo meczów i jestem przekonany, że w nadchodzących spotkaniach Mateusz powiększy swój dorobek bramkowy i asyst – zakończył Sobolewski.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.