Solari lub Gattuso pierwszym trenerem Interu Miami

sports news

Santiago Solari lub Gennaro Gattuso zostanie pierwszym trenerem Interu Miami – informuje oficjalny serwis Major League Soccer.

Argentyńczyk lub Włoch dostąpią zaszczytu dowodzenia zespołu z Florydy w historycznych zmaganiach w 2020 roku.

– Jesteśmy bardzo blisko finalizacji rozmów z osobą, która pragnie poprowadzić ten projekt. Jeśli dopisze nam szczęście, nastąpi to w najbliższych kilku tygodniach – ujawnił jeden z współwłaścicieli klubu z Miami Jorge Mas.

Inter Miami zakontraktował na razie pięciu piłkarzy, wśród których znajdują się 19-letni Argentyńczycy Julian Carranza i Matias Pellegrini oraz również 19-letni Wenezuelczyk Christian Makoun. Kolejne umowy będą zawierane w zimowym okienku transferowym.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.