Solskjaer: Musimy przeprowadzić mądre transfery

sports news

Manchester United nie zagra w przyszłym sezonie Ligi Mistrzów. Ole Gunnar Solskjaer, menedżer „Czerwonych Diabłów”, powiedział, że kluczowe dla przyszłości będą mądre zakupy podczas letniego okienka transferowego.

– Musimy przeprowadzić mądre transfery. Trzeba utrzymać to, aby najmłodsi dalej czuli emocje związane z naszą drużyną, a wtedy będzie dobrze – powiedział Solskjaer w rozmowie z „MUTV”.

– Ten klub jest ogromny. Media i wszyscy wokół tylko czekają na szansę, aby nas krytykować. Mieliśmy kilka kontuzji, wzlotów i upadków przez ostatnie dwa miesiące, ale taki jest futbol – dodał Norweg.

– To nie jest Football Manager. Trzeba sobie radzić z różnymi rzeczami, także tymi, które nie są związane z piłką nożną. Ja jednak cieszę się tą pracą. To jest wielkie wyzwanie – przyznał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.