Southgate: Wracamy z uśmiechem ze względu na styl gry

sports news

Selekcjoner reprezentacji Anglii Gareth Southgate ujawnił stacji „Sky Sports News”, że jego podopieczni rozważali zejście z murawy podczas wyjazdowego spotkania z Bułgarią w Sofii ze względu na rasistowskie zachowanie miejscowych kibiców.

„Synowie Albionu” ostatecznie rozgromili rywali aż 6:0 i umocnili się na pozycji lidera eliminacyjnej grupy A do turnieju Euro 2020.

– Piłkarze najpierw chcieli ukończyć pierwszą połowę i przedyskutować sytuację w przerwie. Jestem z nich dumny. Oczywiście można nam zarzucić, że nie posunęliśmy się wystarczająco daleko – podkreślił Southgate.

– Sędzia rozmawiał z nami dwa razy, kiedy zgłaszaliśmy nadużycie. Po tym drugim razie odbyliśmy dłuższą naradę, ponieważ zostały tylko cztery minuty do końca pierwszej połowy. Było dla nas jasne, że gdyby na początku drugiej połowy coś takiego się powtórzyło, to zeszlibyśmy i już nie wrócilibyśmy – ujawnił selekcjoner Anglii.

– Cała grupa była zjednoczona i wspierana. Mecz został zatrzymany dwukrotnie. Nie sądzę, żeby miało to miejsce w międzynarodowym futbolu. Nasi zawodnicy doświadczyli rzeczy, których nie powinni, ale wracają z uśmiechem na twarzach, ze względu na zwycięstwo i styl gry – podsumował wątek Southgate.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.