Sowiński: Siedzenie w domu pogarsza samopoczucie

sports news

Pomocnik Korony Kielce Mateusz Sowiński ujawnił w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu PKO Ekstraklasy jak sobie radzi z kryzysową sytuacją związaną z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2.

– To trudny okres, ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni do życia w biegu, bycia non stop na świeżym powietrzu i takie siedzenie w domu pogarsza samopoczucie – wyznał Sowiński.

– Pojawia się ból głowy oraz zmęczenie psychiczne całą tą sytuacją – podkreślił rozgrywający ekipy z Kielc, który liczy na szybkie pokazanie się na najwyższym poziomie.

– Głównym celem piłkarskim jest debiut w Ekstraklasie, a co będzie dalej, zobaczymy. Nie stawiam przed sobą też nie wiadomo jak wysoko wygórowanych zadań, ponieważ też nie wszystko zależy ode mnie – stwierdził Sowiński.

– W życiu prywatnym skupiam się przede wszystkim na zbliżającej się maturze, chcę ją napisać jak najlepiej, a później zobaczymy co los przyniesie – dodał Sowiński.

(za korona-kielce.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.