Sowiński: Trochę musiałem poczekać na debiut

sports news

– Trochę musiałem poczekać na debiut w Ekstraklasie, natomiast było warto, cieszę się, że w końcu nadszedł ten moment i się udało – powiedział po meczu z Wisłą Płock pomocnik Korony Kielce, Mateusz Sowiński.

– Już przed meczem było takie założenie, żeby zagrało w nim więcej młodych zawodników. Myślę, że nie było to najgorsze spotkanie. Prowadziliśmy przez pierwszy okres, zamknęliśmy Wisłę, przez co nie mieli większego pomysłu na grę. Później jednak popełniliśmy kilka błędów i rywale wykorzystali swoje szanse – ocenił młody piłkarz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.