Papadopulos: To był ciężki sezon

sports news

– Na pewno w takich spotkaniach wiadomo było, że ktoś popełni błąd, natomiast ci chłopcy muszą się ogrywać. Na boisku w razie niepowodzenia mówiliśmy im, że nic się nie stało, to jest tylko piłka i trzeba próbować. Szkoda, bo chcieliśmy, żeby mieli satysfakcję z dobrego wyniku, a nie udało się nawet wywalczyć remisu – powiedział po przegranym meczu z Wisłą Płock, napastnik Korony KIelce – Michał Papadopulos.

– To był ciężki sezon. Muszę to przemyśleć, ponieważ miniony rok mnie nie zadowalał i brakowało mi tej radości. Mam jeszcze przez rok ważny kontrakt, natomiast jeśli podczas urlopu poczuję, że to koniec, wtedy raczej już nie wrócę do gry – dodał czeski snajper kieleckiego klubu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.