Sparta Rotterdam – Feyenoord – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Sparta Rotterdam – Feyenoord. Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 10. dzień stycznia, wybraliśmy z holenderskiej Eredivisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Feyenoord pokona na wyjeździe Spartę w derbach Rotterdamu i w całym meczu zobaczymy przynamniej dwie bramki.

Feyenoord nie gra może świetnego sezonu, ale solidna postawa pozwala im zajmować obecnie 4. miejsce w tabeli, ze stratą zaledwie 5 punktów, do prowadzącego Ajaksu.

Sparta natomiast plasuje się na 9. pozycji w zestawieniu, ale większość swoich punktów, zdobyła z rywalami, z dolnych rejonów tabeli.

Uważamy, że Feyenoord jest lepszą drużyną i liczymy, że udowodni to na boisku. W związku z tym stawiamy, że goście wygrają ten derbowy pojedynek oraz liczba goli obu drużyn pokryje linię 1.5.

Sparta Rotterdam – Feyenoord, typ: 2 i powyżej 1.5 gola , kurs: 2.12.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Venlo – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-venlo-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Young Boys – St. Gallen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-young-boys-st-gallen/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lyon – Angers https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyon-angers/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…