Sporting – Boavista – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Sporting – Boavista. Typy bukmacherskie do Singla, na wtorek 11. dzień maja, wybraliśmy z portugalskiej Primeira LigiZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Sporting Lizbona pokona u siebie Boavistę Porto różnicą przynajmniej dwóch bramek.

Jeśli gospodarze dziś wygrają, to zostaną już oficjalnie mistrzem Portugalii. Następne spotkanie, grają na wyjeździe z Benfiką, a sezon kończą z Maritimo. Dlatego nie widzimy powodu, dla którego ekipa z Lizbony nie miałaby dziś przyklepać tytułu. Po co czekać, skoro można to zrobić już dziś?

Boavista walczy jeszcze o utrzymanie, ale na punkty w stolicy raczej nie powinna liczyć. Będzie miała jeszcze dwa mecze, aby uratować ligowy byt.

Uważamy, że Sporting przekonująco wygra i pokryje handicap 0:1. Po ostatnim gwizdku sędziego gospodarze będą świętowali pierwszy, od 2002 roku tytuł mistrzowski. Nie ma innej możliwości!

Sporting – Boavista, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 2.11.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”